Contour Plus One

Contour Plus One to glukometr, który wkroczył niedawno na polski rynek i zyskuje coraz większą popularność. Czym jest glukometr Contour Plus One i jak go zdobyć za darmo?
W związku z rosnącą popularnością aplikacji mobilnych na smartfony związanych ze zdrowiem, firma Ascensia Diebetes Care postanowiła stworzyć nowoczesne rozwiązanie dla osób z cukrzycą. Urządzenie Contour Plus One jest inteligentnym glukometrem, który komunikuje się ze smartfonem za pośrednictwem łączności bezprzewodowej Bluetooth. Urządzenie przekazuje wyniki pomiarów stężenia glukozy we krwi do aplikacji mobilnej CONTOUR DIABETES.

Aplikacja CONTOUR DIABETES zbiera, zapisuje i analizuje wyniki pomiarów stężenia glukozy we krwi. Użytkownik ma możliwość dodawania informacji na temat swojego samopoczucia lub pokarmów, jakie spożywał, co w przyszłości pomoże mu w monitorowaniu choroby, podejmowaniu decyzji dietetycznych, a lekarzowi ułatwi dobór leczenia.

Każda osoba chora na cukrzycę może otrzymać od firmy Ascensia Diebetes Care darmowy glukometr Contour Plus One. Wystarczy przejść na stronę producenta i wypełnić formularz, znajdujący się na samym dole strony: klik.


Artykuł nie ma charakteru sponsorowanego.
Image credit: Contour Plus One